M.Sleževičiaus g. 7, LT-06326 Vilnius marius@geoinzinerija.lt
tel:+37052729215
Darbo laikas 7:00-16:00
Susisiekite
Šurfų kasimas

Šurfų / kasinių kasimas ir aprašymas

Šurfų / kasinių kasimas ir aprašymas

Jei yra poreikis nustatyti, koks gruntas slūgso po jau stovinčio statinio pamatu, bei kokia yra pamatų konstrukcija ir techninė jo būklė, Jums reikalinga šurfų kasimo paslauga, arba kitaip – šurfavimas. Negilus šurfai, dar vadinami kasiniais, leidžia nustatyti, iš kokios konstrukcijos ir iš kokių medžiagų yra pamatai, jei pastarieji iš akmenų, tai kokia akmenų būklė, taip pat šurfai suteikia progą įvertinti hidroizoliaciją, leidžia išmatuoti pamatų gylį, formą bei tipą, taip pat paimti aukščiausios kategorijos laboratoriniams tyrimams skirtus grunto mėginius arba vietoje atlikti grunto tyrimus.

Dar šurfai / kasiniai gali būti kasami ten, kur rekonstruojami keliai, siekiant tiksliau nustatyti ir pamatyti kelio dangos konstrukcijos sluoksnius, kokios juos sudarančių gruntoų savybės.

Kas būdinga šurfų kasimo metodui ir kokie jo privalumai?

 • dažnu atveju šurfai kasami bent iki 2  metrų gylio, siekiant identifikuoti viršutinio grunto sluoksnio geologinius ypatumus;
 • šurfų kasimas leidžia paprastai įvertinti vandens lygį ir jo pokyčius;
 • kasiniai suteikia galimybę nustatyti dirvožemio bei piltinio grunto sluoksnius;
 • tai itin pasiteisinantis metodas rekonstruojant kelius.

Kada reikalinga šurfų / kasinių kasimo paslauga?

Šios paslaugos poreikis iškyla tada, kai reikia atlikti inžinerinius geologinius tyrimus šalia jau stovinčio pastato ar tik jo pamatų. Pavyzdžiui, jei planuojate rekonstrukciją, įvertinti gruntą po pastatu, taip pat esamus pamatus yra būtina, nes jie – visos statinio pagrindas. Grunto slūgimas, pamatų sandara gali sukelti statinio deformacijas ir papildomas išlaidas ateityje. Taip pat šurfų kasimas bus reikalingas ir tada, kai šalia esamo statinio planuojate statyti naują – svarbu įvertinti senojo statinio įgilinimą, pamatų būklę, kaip greta vykstančios statybos paveiks esamą statinį ir kokios įtakos turės naujojo statyboms.

Kodėl mūsų šurfų / kasinių kasimo ir aprašymo paslauga – puikus pasirinkimas Jums?

 • Esame inovatyvi įmonė, inžinerinių geologinių ir geotechninių tyrimų sektoriuje veikianti jau ne vienerius metus, turinti patikimų ir lojalių klientų ratą, atradusi efektyviausius veiklos metodus ir užtikrinanti aukščiausią paslaugų kokybę.
 • Teikdami paslaugas prioritetu laikome klientų poreikių patenkinimą, tikslius ir patikimus tyrimų rezultatus, darbuotojų saugumą bei aplinkosaugos aspektus.
 • Didžiuojamės darnia specialistų komanda, kuriančia puikų mikroklimatą ir siekiančią efektyvaus darbo bei optimalių rezultatų.
 • Teikdami šurfų / kasinių kasimo bei aprašymo ir visas kitas paslaugas naudojamės sukauptomis žiniomis, įgūdžiais bei moderniausia technika, tad galite būti tikri, kad tyrimo metu pateiksime tikslius, patikimus duomenis, dirbsime atsakingai ir sparčiai.
 • Paslaugas teikiame Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.
 • Pasiūlysime laksčias, patrauklias sąlygas kiekvienam iš Jūsų.
 • Mūsų klientų rate – valstybės ir savivaldybių institucijos, projektavimo ir architektūros biurai, žemės ūkio bendrovės, statybų bendrovės ir susisiekimo infrastruktūros įmonės, įvairios vystymo kompanijos, privatūs asmenys ir kt.

Kitos „Geoinžinerijos“ teikiamos paslaugos:

 • Grunto gręžimas. Geriausias pasirinkimas, jei reikia nustatyti statinio pagrindą, ištirti jo grunto struktūrą, jo sudėtį, nagrinėti mechanines ir fizines grunto savybes, nustatyti jo kilmę, sluoksnių ribas, paimti mėginius laboratoriniams tyrimams ir kt.
 • Statinis zondavimas. Populiariausias ir ekonomiškas inžinerinių geologinių tyrimų metodas, kurio metu įvertinamos grunto savybės, tipas, stiprumas, sluoksnių ribos.
 • Dinaminis zondavimas. Greitai atliekamas grunto tyrimas, kurio rezultatai bus naudingi projektuojant kelių, geležinkelių ir kitos infrastruktūros įrengimą, kai reikia ištirti gruntą, jo stiprumą atitinkamose zonose.
 • Grunto sutankinimo kontrolė. Tyrimas, padėsiantis tiksliai identifikuoti, koks grunto sutankinimo laipsnis bei kokybė.
 • Grunto laboratoriniai tyrimai. Puikus pasirinkimas tiriant fizines ir mechanines grunto savybes, jo sudėtį, stiprumą, kai reikia numatyti, kaip gruntas reaguos į statybas, kaip „elgsis“ joms pasibaigus, tyrimas vertingas norint iki minimumo sumažinti konstrukcijų deformacijų, sėdimo galimybę ir kt.
 • Bandymai statine ir dinamine plokšte. Bandymai statine plokšte leis numatyti galimas grunto deformacijas esant tam tikrai apkrovai, o bandymai dinamine plokšte skirti operatyviai į įvertinti žemės sankasas bei keliams skirto pagrindo sutankinimą.
UAB „Geoinžinerija“
Adresas: M.Sleževičiaus g. 7, LT-06326 Vilnius
Ofiso: +37052729215;
Įmonės kodas: 303106983
PVM mokėtojo kodas: LT100007929219
Banko pavadinimas: Bankas „Swedbank“ AB
IBAN numeris: LT467300010136351934